200W LED spot water wave light

Emri i produktit: WATER WAVE LIGHT 200
Numri i modelit.: MJ-2W01

 

200W spot water wave light It is a high-performance cultural tourism product independently developed by Yijia LightingThis product uses exquisite die-cast aluminum high-performance heat dissipation chassis and equipped with a fan cooling system,make led with long life. This product uses a 200W imported white LED lamp bead, Have 5 ngjyrat, it can be used flexibly, showing a beautiful rainbow flowing water effect. The 200Wspot water light uses two water pattern effect plates, Make the water wave effect better. This light is widely used for cultural tourism markets, parqe tematike, characteristic towns, real-life performances, bridges and piers, etj.

Detaje të Produktit

Aksesorë

 

 • Sistemi optik
 1. Burim drite: 1pcs imported light source 200W LED module
 2. Colour temperature: 7500K
 3. Jetëgjatësia LED: 50,000 hours lamp life, low power consumption
 4. 16000LM luminous flux
 5. 20°/30°/45°/60° beam angle optional
 • Efektet Dinamike
 1. Manual focus
 2. 0-100% smooth linear dimming
 3. 1-25 times/sec high-speed strobe effect
 4. 1 rrota me ngjyra (5 ngjyrat + white light), the color is rainbow flowing water effect magenta, green, blue, light yellow, light blue, sky blue, orange red
 5. 2 water wave effect discs, water wave speed adjustable
 • Kontrolli dhe Programi
 1. LCD color display, with 4 touch buttons, screen protection, screen flip, Chinese and English bilingual menu can be switched.
 2. Protokolli: DMX512,RDMaster and slave, built-in automatic program control
 3. Kanalet e kontrollit: 6 CH
 4. Light source overheat protection
 5. Die-cast aluminum high thermal conductivity chassis
 6. Natural cooling + fan cooling system
 • Specifikimet dhe Lidhjet Elektrike
 1. Furnizimi me energji elektrike: Auto-varg elektronik
 2. Tensioni i hyrjes: AC100-240 V, 50/60 Hz
 3. Konsumi i energjisë: 220W
 4. Waterproof rubber cord 3-core M23 threaded power input and output
 5. Waterproof rubber wire 3-core M17 threaded signal input and output
 • Ambienti i punës
 1. Temperatura e ambientit: -20~ + 45 (-4~ + 113)
 2. Shkalla e mbrojtjes: IP65
 • Miratimet
 1. KJO & ROHS
 2. Nëse kërkohen çertifikata të tjera, konfirmoni me ne ju lutem
 • Dimensionet e Produktit dhe Paketimit
 1. Produkt: 375*285*265mm (14.8*11.2*10.4 inç)
 2. Kuti kartoni: 510 (L)*365(W)*270(H)mm (20*14.3*10.6 inç)
 3. Pesha neto: 11 kg (24.2 bs)
 4. Pesha bruto: 12.5 kg (27.5 bs)
 • Lista e Paketimit
 1. WATER WAVE LIGHT 200 Manuali i perdoruesit
 2. Kabllo të energjisë
 • Aksesorë opsionalë
 1. Rasti i fluturimit: 6copë në 1
 2. Pirg
 3. Litar sigurie
 4. Tela DMX

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI

Kategoritë e produkteve

Enquiry TANI