200W LED Spot Gobo Project Light

PROJECTOR LIGHT 200

MJ-2P01

 

200W spot gobo project light It is a high-performance cultural tourism product independently developed by Yijia LightingThis product uses exquisite die-cast aluminum high-performance heat dissipation chassis and equipped with a fan cooling system,make led with long life. This product uses a 200W imported white LED lamp bead.The 200W spot gobo light uses a gobo plate and with 4 rotatable gobos (gobos can be customized), It can be used flexibly, and the pattern is colorful. This light is widely used for cultural tourism markets, parqe tematike, characteristic towns, real-life performances, bridges and piers, etj.

Detaje të Produktit

Aksesorë

 

 • Sistemi optik
 1. Burim drite: 1pcs imported light source 200W LED module
 2. Colour temperature: 7500K
 3. Jetëgjatësia LED: 50,000 hours lamp life, low power consumption
 4. 16000LM luminous flux
 5. 20°/30°/45°/60° beam angle optional
 • Efektet Dinamike
 1. Manual focus
 2. 0-100% smooth linear dimming
 3. 1-25 times/sec high-speed strobe effect
 4. 1 gobo plate (4 gobos + white light) The gobo can be rotated in both directions, and the gobo can be customized as required
 • Kontrolli dhe Programi
 1. LCD color display, with 4 touch buttons, screen protection, screen flip, Chinese and English bilingual menu can be switched.
 2. Protokolli: DMX512,RDMaster and slave, built-in automatic program control
 3. Kanalet e kontrollit: 5 CH
 4. Light source overheat protection
 5. Die-cast aluminum high thermal conductivity chassis
 6. Natural cooling + fan cooling system
 • Specifikimet dhe Lidhjet Elektrike
 1. Furnizimi me energji elektrike: Auto-varg elektronik
 2. Tensioni i hyrjes: AC100-240 V, 50/60 Hz
 3. Konsumi i energjisë: 220W
 4. Waterproof rubber cord 3-core M23 threaded power input and output
 5. Waterproof rubber wire 3-core M17 threaded signal input and output
 • Ambienti i punës
 1. Temperatura e ambientit: -20~ + 45 (-4~ + 113)
 2. Shkalla e mbrojtjes: IP65
 • Miratimet
 1. KJO & ROHS
 2. Nëse kërkohen çertifikata të tjera, konfirmoni me ne ju lutem
 • Dimensionet e Produktit dhe Paketimit
 1. Produkt: 375*285*265mm (14.8*11.2*10.4 inç)
 2. Kuti kartoni: 510 (L)*365(W)*270(H)mm (20*14.3*10.6 inç)
 3. Pesha neto: 11 kg (24.2 bs)
 4. Pesha bruto: 12.5 kg (27.5 bs)
 • Lista e Paketimit
 1. WATER WAVE LIGHT 200 Manuali i perdoruesit
 2. Kabllo të energjisë
 • Aksesorë opsionalë
 1. Rasti i fluturimit: 6copë në 1
 2. Pirg
 3. Litar sigurie
 4. Tela DMX

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI

Kategoritë e produkteve

Enquiry TANI