1PCS 60W Mini LED Flash Cob Par Light

Emri i produktit : Mini Flash

Numri i modelit.: MJ-3039A/3039B2IN1/3039B3IN1

Mega Lighting always continually R&D the newest LED stage light. Now, a series of LED par light has came to in our production line. COB LED par light bring a pure light coverage and more light utilization, from 60W, warm white, pure white, warm white+pure white, RGB(3në1). LEDPAR COB can apply to TV studio, film and television production, live show, car show, chamber, indoor architecture lighting, etj.

Detaje të Produktit

Aksesorë

 • Optical Models

 

Model No. Power Drita
Burimi
Duke emetuar
Ngjyrë
Beam Angle DMX
Channels
MJ-3039A 80W 1*60W 3200K 60° 2CH
MJ-3039B2IN1 80W 1*60W 2IN1 60° CH
MJ-3039B3IN1 80W 1*60W 3IN1 60° 7CH
 • Optical System
 1. Burim drite:1pcs 60W LED
 2. LED life expectancy: 50,000 – 80,000 orë
 3. Lens Angle : 60°
 • Efektet Dinamike
 1. 0-100% sistem i butë i errësimit linear
 2. Grila: 1-18 herë / sek strobe me shpejtësi të lartë, shpejtësia e rregullueshme
 • Kontrolli dhe Programi
 1. DMX512, zot-skllav, kontrolli i zërit, auto programs
 • Specifikimet dhe Lidhjet Elektrike
 1. Tensioni i hyrjes: AC90-240 V, 50-60 Hz, auto ranging
 2. Lidhës i të dhënave brenda / jashtë: 3-kunja XLR
 • Ambienti i punës
 1. Temperatura e ambientit: -25~ + 45 (-13~ + 113)
 2. Shkalla e mbrojtjes: IP20
 • Miratimet
 1. KJO, ROHS, MSDS
 2. Nëse kërkohen çertifikata të tjera, konfirmoni me ne ju lutem
 • Dimensionet e Produktit dhe Paketimit
 1. Produkt: mm (inç)
 2. Packing Size: 200*180*160mm (7.9*7.1*6.3inç)
 3. Pesha neto: 2.5 kg (5.5 bs)
 4. Pesha bruto: 3.0 kg (6.6 bs)
 • Lista e Paketimit
 1. Mini Flash
 2. Manuali i perdoruesit
 3. Kabllo të energjisë
 • Aksesorë opsionalë
 1. Rasti i fluturimit: 6/8/10/12copë-në-1
 2. Pirg
 3. Litar sigurie
 4. Tela DMX

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI
Enquiry TANI